4 | 5000 meter | 7:03.50 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
9 | 1500 meter | 1:55.10 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
9 | 10.000 meter | 14:47.71 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 17.02.2024 |
23 | 1500 meter | 1:55.05 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 16.02.2024 |
26 | 1000 meter | 1:15.37 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
10 | 5000 meter | 6:55.27 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 14.02.2024 |
3 | 3000 meter | 4:00.12 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
4 | 5000 meter | 6:56.84 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
21 | 1000 meter | 1:15.47 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
30 | 500 meter | 38.91 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
12 | 1500 meter | 1:54.37 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
8 16 / 8 / 15 / 1 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 156.512 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01. - 01.02.2024 |
7 | 1500 meter | 1:55.04 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
10 | 1000 meter | 1:16.19 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
27 | 500 meter | 39.11 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
5 | 3000 meter | 4:01.15 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
13 27 / 14 / 3 / 22 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 159.034 | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 09. - 10.12.2023 |
1 1 / 2 / 3 / 1 | Sprint combination (Junior A) 500m (1. Race) / 1000m (1. Race) / 500m (2. Race) / 1000m (2. Race) | 162.570 | V.N. Starovoitov Memorial | Birobidzjan (RUS) | 09.12.2023 |
5 | 1500 meter | 1:59.45 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
16 | 1000 meter | 1:17.34 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
5 | Team Sprint | 1:31.19 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
3 | 5000 meter | 7:14.87 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
39 | 500 meter | 39.49 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
11 | 1500 meter | 1:54.00 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2023 |
DQ | Team Pursuit | - | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
23 | 1000 meter | 1:15.39 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
9 | Team Sprint | 1:30.01 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
DQ | 5000 meter | - | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
43 | 500 meter | 38.67 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
1 | 5000 meter (Junior A) | 7:05.12 | Irkutsk Region Cup | Irkutsk (RUS) | 18.10.2023 |
1 | 1500 meter (Junior A) | 1:56.45 | Irkutsk Region Cup | Irkutsk (RUS) | 18.10.2023 |
1 1 / 1 / 1 / 1 | Small combination 500m / 3000m / 1500m / 5000m | 161.271 | Irkutsk Region Cup | Irkutsk (RUS) | 17. - 18.10.2023 |
2 | 500 meter (Junior A) | 38.94 | Irkutsk Region Cup | Irkutsk (RUS) | 17.10.2023 |
1 | 3000 meter (Junior A) | 4:06.02 | Irkutsk Region Cup | Irkutsk (RUS) | 17.10.2023 |
1 1 / 4 / 1 / 1 | Mini combination (Junior A) 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 157.163 | Cup of the Ice Palace Baikal | Irkutsk (RUS) | 05. - 06.10.2023 |