2 | Relay (Mixed) | 131.260 | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 22.03.2024 |
NC 2 / NC / 1 / NC | Small combination (Junior) 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 76.125 | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 21. - 22.03.2024 |
10 | 5000 meter | 7:21.78 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
7 | 1000 meter | 1:14.77 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
11 | 1500 meter | 1:56.11 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
12 | 1500 meter | 2:09.81 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 01.03.2024 |
5 | Team Pursuit | 4:50.08 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 29.02.2024 |
9 | 1000 meter | 1:20.81 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 29.02.2024 |
2 | Team Sprint | 1:31.90 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
4 | 5000 meter | 7:33.77 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
16 | 500 meter | 40.02 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
29 | 1500 meter | 1:57.17 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 16.02.2024 |
6 | Team Pursuit | 4:11.59 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
32 | 1000 meter | 1:16.01 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
20 | 5000 meter | 7:16.92 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 14.02.2024 |
DNF | Team Pursuit | - | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
7 | 3000 meter | 4:08.55 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
15 | 5000 meter | 7:21.74 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
18 | 1000 meter | 1:15.18 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
22 | 500 meter | 38.15 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
18 | 1500 meter | 1:56.15 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
13 12 / 13 / 13 / 10 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 158.630 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01. - 01.02.2024 |
8 | 1500 meter | 1:55.59 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
4 | Team Pursuit | 4:19.58 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
6 | 1000 meter | 1:15.62 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
18 | 500 meter | 38.65 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
11 | 3000 meter | 4:10.89 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
12 12 / 16 / 9 / 13 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 158.897 | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 09. - 10.12.2023 |
24 | 1500 meter | 2:04.36 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
9 | 1000 meter | 1:16.39 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
10 | Mass Start (Semifinal 1) | 6:23.41 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
6 | Team Sprint | 1:32.14 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
15 | 5000 meter | 7:36.84 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
32 | 500 meter | 39.11 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
7 | 1500 meter | 1:53.57 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2023 |
10 | 1000 meter | 1:13.46 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
DNF | Team Sprint | - | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
8 | 5000 meter | 7:09.88 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
32 | 500 meter | 38.36 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
2 | 1000 meter (Junior A) | 1:14.39 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 24.10.2023 |
1 | 3000 meter (Junior A) | 4:10.45 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 24.10.2023 |
2 4 / 2 / 3 / 1 | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 156.572 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 23. - 24.10.2023 |
7 | 500 meter (Junior A) | 38.98 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 23.10.2023 |
1 | 1500 meter (Junior A) | 1:55.97 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 23.10.2023 |
1 | 3000 meter (Junior A) | 4:05.63 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
23 | 500 meter (Junior A) | 38.98 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
9 | 1500 meter (Junior A) | 1:57.08 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |