8 | 1000 meter | 1:15.13 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
10 | 500 meter | 37.61 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
10 | 1500 meter | 1:56.08 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
11 | Mass Start | 5:39.67 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
5 | 1500 meter | 2:06.56 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 01.03.2024 |
4 | Mass Start | 6:27.86 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 01.03.2024 |
5 | 1000 meter | 1:20.41 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 29.02.2024 |
DNS | 5000 meter | - | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
7 | 500 meter | 38.75 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
1 1 / 1 / 1 | mini3 (Junior A) 500m / 1500m / 1000m | 121.826 | Ice and fire | Perm (RUS) | 24. - 25.02.2024 |
25 | 1500 meter | 1:55.57 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 16.02.2024 |
29 | 1000 meter | 1:15.51 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
7 | Mass Start | 5:28.51 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
11 | 3000 meter | 4:23.96 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
19 | 5000 meter | 7:29.46 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
16 | 1000 meter | 1:14.84 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
21 | 500 meter | 38.07 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
19 | 1500 meter | 1:56.55 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
14 11 / 14 / 11 / 14 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 159.286 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01. - 01.02.2024 |
6 | 1500 meter | 1:54.92 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
14 | Mass Start | 5:57.04 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
7 | 1000 meter | 1:15.70 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
12 | 500 meter | 38.21 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
18 | 3000 meter | 4:17.95 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
1 1 / 1 | sprint2 (Junior A) 500m / 1000m | 80.470 | City Competition - Ringing Ice | Perm (RUS) | 30.12.2023 |
18 16 / 21 / 19 / 11 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 160.411 | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 09. - 10.12.2023 |
19 | 1500 meter | 2:03.31 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
5 | Mass Start (Final) | 6:22.76 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
23 | 1000 meter | 1:18.65 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
4 | Mass Start (Semifinal 1) | 5:57.43 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
36 | 5000 meter | 8:02.00 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
26 | 500 meter | 38.91 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
37 | 1500 meter | 1:59.07 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2023 |
39 | 1000 meter | 1:16.91 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
13 | Mass Start (Semifinal 2) | 6:03.89 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
37 | 5000 meter | 7:40.38 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
38 | 500 meter | 38.50 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
4 | 500 meter (Junior A) | 38.30 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 23.10.2023 |
8 | 1500 meter (Junior A) | 2:01.90 | Prizes Of Tsjeljabinsk Region | Tscheljabinsk (RUS) | 23.10.2023 |