2 | 500 meter (Junior A) | 37.33 | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 30.03.2024 |
5 | 1500 meter (Junior A) | 1:58.19 | Kolomensky ice | Kolomna (RUS) | 30.03.2024 |
3 3 / 2 | sprint2 (Junior A) 500m / 1000m | 74.865 | 48th Prize ZMS V.A. Muratova | Kolomna (RUS) | 23.03.2024 |
12 | 1000 meter | 1:16.34 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 13.03.2024 |
9 | 500 meter | 37.60 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
16 | 1500 meter | 1:59.39 | RSU-Cup Final | Kolomna (RUS) | 12.03.2024 |
4 | 1500 meter | 2:06.20 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 01.03.2024 |
14 | 1000 meter | 1:21.43 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 29.02.2024 |
9 | 5000 meter | 7:51.18 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
1 | 500 meter | 38.14 | S.M. Kirov Prizes (RSU-Cup) | Kirov (RUS) | 28.02.2024 |
27 | 1000 meter | 1:15.37 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 15.02.2024 |
23 | 500 meter | 37.37 | II All-Russian Spartakiade | Tscheljabinsk (RUS) | 14.02.2024 |
10 | 3000 meter | 4:14.94 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 02.02.2024 |
21 | 5000 meter | 7:41.45 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
20 | 1000 meter | 1:15.44 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 01.02.2024 |
15 | 500 meter | 37.64 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
21 | 1500 meter | 1:57.61 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01.2024 |
16 8 / 15 / 14 / 16 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 160.707 | Russia - Junior Championships 2024 | Moscow (RUS) | 31.01. - 01.02.2024 |
15 | 1500 meter | 1:58.82 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 17.01.2024 |
11 | 1000 meter | 1:16.69 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 16.01.2024 |
10 | 500 meter | 37.99 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
17 | 3000 meter | 4:17.33 | Aleksandr Kibalko Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 15.01.2024 |
NC NC / 20 / 26 / 16 | Small combination 500m / 1500m / 1000m / 5000m | - | L. P. Skoblikova Prize (RSU-Cup) | Tscheljabinsk (RUS) | 09. - 10.12.2023 |
28 | 1500 meter | 2:04.87 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 26.11.2023 |
24 | 1000 meter | 1:18.73 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 25.11.2023 |
14 | 5000 meter | 7:36.70 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
17 | 500 meter | 38.54 | Memory B.A. Sjilkov (RSU Cup II) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 24.11.2023 |
25 | 1500 meter | 1:57.30 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 10.11.2023 |
31 | 1000 meter | 1:16.22 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 09.11.2023 |
23 | 500 meter | 37.72 | Prizes City District Kolomna (RSU-Cup 1) | Kolomna (RUS) | 08.11.2023 |
14 | 1000 meter (Junior A) | 1:15.53 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
9 | 3000 meter (Junior A) | 4:20.21 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
4 1 / 4 / 2 / 7 | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 159.386 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06. - 07.10.2023 |
12 | 500 meter (Junior A) | 38.03 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
18 | 1500 meter (Junior A) | 2:00.67 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
WDR | 500 meter (Junior A) | - | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 06.09.2023 |